
Односекційний каремат пиксель водонепроникний, легкий ПП4710 ТМ
525 ₴
- В наявності
- Код: 93199
+380 (99) 679-55-52
Основний телефон- +380 (96) 703-59-37Додатковий
- +380 (67) 687-68-42Додатковий
- +380 (97) 809-29-42Додатковий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каремат односекційний пиксель виготовлений із міцного нейлону Cordura 1000 Den. Забезпечує надійний захист від холоду та вологи під час відпочинку на природі або в поході. Легко кріпиться на пояс за допомогою застібок Fastex.
підходить для військових, туристів та любителів активного відпочинку. Компактний, зручний та довговічний.
Характеристики:
-
Матеріал: Cordura (нейлон) 1000 Den
-
Колір тканини: пиксель
-
Розміри (В × Ш × Г): 26 × 33 × 2 см
-
Система кріплення: Fastex
-
Водонепроникний: так
-
Тип: односекційний
-
Призначення: походи, туризм, польові, відпочинок на природі
Розмірна сітка:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота | 26 см |
| Ширина | 33 см |
| Товщина | 2 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Стан | Новий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Замовити | Один розмір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



