
Польовий комплект РПС з рюкзаком олива, сумісний з MOLLE/PALS РП7348 ТМ
2 450 ₴
- В наявності
- Код: 93274
- +380 (96) 703-59-37Додатковий
- +380 (67) 687-68-42Додатковий
- +380 (97) 809-29-42Додатковий
РПС в зборі з рюкзаком олива – надійний польовий комплект та силових структур. Жорсткий каркас забезпечує стабільність та запобігає прокручуванню пояса під навантаженням. Анатомічна форма дозволяє носити комплект без плечової системи. Змінні демпфери з 3D сітки забезпечують м’яку посадку, вентиляцію та комфорт під час тривалого носіння. Можлива установка баллістичного пакета 1а/NJ3a, кобури або платформи. Вбудовані кишені сумісні з STKSS, а MOLLE/PALS забезпечує універсальне кріплення спорядження.
Характеристики
-
Комплект: РПС з рюкзаком
-
Колір: олива
-
Жорсткий основний пояс з фастексом 2 м
-
Анатомічна форма, не потребує плечової системи
-
Змінні демпфери з 3D сітки
-
Можливість встановлення баллістичного пакета 1а/NJ3a
-
Можливість встановлення кобури або платформи
-
Вбудовані кишені сумісні з STKSS
-
Сумісність з MOLLE/PALS
-
Запобігає прокручуванню пояса під навантаженням
Розмірна сітка
| Параметр | Розмір |
|---|---|
| Довжина пояса | 2 м (регульований) |
| Висота рюкзака | 50 см |
| Ширина рюкзака | 30 см |
| Глибина рюкзака | 20 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Замовити | Один розмір |
- Ціна: 2 450 ₴








