
Окуляри 5.11 польові з захистом UV і змінними лінзами (чорні) НП5005 ТМ
860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90961
+380 (99) 679-55-52
Основний телефон- +380 (96) 703-59-37Додатковий
- +380 (67) 687-68-42Додатковий
- +380 (97) 809-29-42Додатковий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
польові окуляри 5.11 Чорні НП5005 – це професійний захист для очей, розроблений для військових, призначенців та любителів активного відпочинку. Окуляри забезпечують максимальний захист від механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання (UV-A, UV-B і UV-C) та мають поляризаційні лінзи, які не спотворюють зображення.
Особливості:
- Матеріал: ударостійкий полікарбонат
- Поляризаційна чорна лінза
- Захист від УФ-випромінювання (400 нм)
- Дужки з гумовими вставками для зручної фіксації
- Страхувальний шнур
- Жорсткий кейс із системою кріплення MOLLE
Комплектація:
✔ Лінзи: димчаста, жовта, прозора
✔ Міцні нейлонові скоби
✔ Чохол-протирка
✔ Жорсткий кейс-футляр з ремінцем
- Матеріал лінз: полікарбонат
- Тип лінз: поляризаційні, змінні
- Ширина окулярів: 147 мм
- Ширина оправи: 52 мм
- Ширина носоупору: 35 мм
- Довжина дужок: 129 мм
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Ширина окулярів | 147 мм |
| Ширина оправи | 52 мм |
| Ширина носоупору | 35 мм |
| Довжина дужок | 129 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Окуляри зі змінними лінзами |
| Стан | Новий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Замовити | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴







